Přihlásit dítě tabor

PS Velká Bíteš pořádá

LETNÍ TÁBOR PROSATÍN

Pro děti od 3. třídy do 9. třídy (mladší po dohodě)

Termín: 17. 7. – 31. 7. 2022

Cena: 4 000,- Kč 

Místo: Táborová louka v Bobrové

Kontaktní osoby: 

Natálie Mičánková (hlavní vedoucí) 

tel.: 731 282 987

Informace pro rodiče

Termín: 17. 7. – 31. 7. 2022

Cena: 4 000,- Kč

 

Nástup na tábor je 17. 7. 2022 ve 14:00 hodin u prvního stupně základní školy ve Velké Bíteši. 

(zavazadla budou odvezena až do tábora, děti čeká i krátký výlet). Pokud bydlíte v okolí obce Bobrová, je možné děti předat vedoucím před obchodem COOP v Bobrové ve 15:45. Předání v Bobrové uveďte do poznámek v přihlášce.

Návrat z tábora bude 31. 7. 2022 ve 12:30 před školní jídelnou ve Velké Bíteši
Pokud bydlíte v okolí obce Bobrová, je možné předat vaše dítě zpět před obchodem COOP v Bobrové v 11:30. (uveďte do poznámek v přihlášce)

 

Nelze dopředu říct, jak se bude situace dále vyvíjet a jaká budou pravidla pořádání zotavovacích akcí v červenci, proto sledujte naši Facebookovou stránku (/letnistanovytaborProsatin) a Instagram (@ltprosatin) pro nejaktuálnější informace. Děkujeme.

 

Přihlášku vyplňujte do 8. 7. 2022
 
Více informací naleznete v sekci Pro rodiče
 
UPOZORNĚNÍ! Zvažte prosím, zda dáte svému dítěti na tábor mobilní telefon. Nechceme je dětem zakazovat, ale zjistili jsme, že nám jejich přítomnost ruší a zasahuje do táborového programu, který pečlivě připravujeme několik měsíců. Proto jejich nadměrné používání budeme vyhodnocovat jako porušení táborových pravidel. Jedeme si užít přírodu a zábavu, ne sjíždět sociální sítě. A pokud dítě chcete v době tábora kontaktovat, napište mu raději dopis, ať staré zvyky nezaniknou! Děkujeme za pochopení.

Jak vyplnit elektronickou přihlášku

Pro Vaše pohodlí jsme začali používat pouze elektronickou formu přihlášky. Už žádné papíry – stačí jen pár kliknutí. 

Vyplňte, prosím, veškeré údaje na přihlášce pravdivě a pečlivě

Vzhledem k tomu, že kapacita našeho tábora je pouze 60 dětí, nečekejte prosím až na poslední chvíli. Čím dříve vyplníte přihlášku, tím má vaše dítě větší šanci dostat se na tábor. Při naplnění kapacity, Vás hlavní vedoucí bude informovat a Vaše dítě bude zařazeno do evidence jako náhradník.

 

Po odeslání přihlášky Vám na zadanou emailovou adresu přijde e-mail s vyplněnou přihláškou a také instrukce k platbě. Ostatní dokumenty – potvrzení rodičů, posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na letním táboře, zpracování osobních údajů a fotografie, Covid-19 naleznete v sekci ke stažení

Pokud by se stalo, že e-mail nedorazí (např. překlep v adrese) nebo jste některé údaje zadali chybně (přihlášku neposílejte znovu!), tak kontaktujte hlavního vedoucího (tel.: 731 282 987)

 

Všechny tyto dokumenty je nutné vytisknout a odevzdat v den odjezdu 

s podpisem zákonného zástupce!

Závazná přihláška