Přihlásit dítě

PS Velká Bíteš pořádá

VÍKENDOVOU AKCI

Pro děti od 3. třídy do 9. třídy (mladší po dohodě)

Max 28 dětí (lůžkový limit)

Termín: 25. 3. – 27. 3. 2022

Cena: 550,- Kč (doprava, strava, ubytování)

Místo: Mohelenský mlýn

Kontaktní osoby: 

Natálie Mičánková (hlavní vedoucí) tel.: 731 282 987

Roman Porazil tel.: 731 809 698

Informace pro rodiče

Termín: 25. 3. – 27. 3. 2022

Cena: 550,- Kč (doprava, strava, ubytování)

Sraz: Pá 25. 3. ve 13:15 před školní jídelnou

Návrat: Ne 27. 3. v 14:45 zimní stadion Rosice

Průběh akce: Autobusem se dostaneme do Náměště nad Oslavou a navazujícím spojem dále do Mohelna. Odtud je mlýn vzdálen 20 minut chůze. Strávíme zde víkend plný vycházek do přírody, dobrodružství a her. V neděli se vrátíme zpět. Děti budou po celou dobu pod dohledem proškolených vedoucích, zdravotníka. Pravidelnou stravu (5x denně) zajistí táboroví kuchaři.

Děti si veškeré svoje věci ponesou po celou cestu sami, proto prosíme, abyste zvážili vhodné zavazadlo.

S sebou: oblečení na víkend (do přírody i do budovy – přizpůsobte oblečení aktuálnímu počasí!!), pláštěnku, pevné (voděodolné) boty, PŘEZŮVKY, reflexní odrazku, baterku, věci osobní hygieny, ručník, čepici, rukavice, tužku, blok. LÉKY – pokud dítě nějaké trvale užívá! Dále prosíme, aby dítě mělo v příručním zavazadle přibalený RESPIRÁTOR (alespoň 2x) A MALÉ BALENÍ DEZINFEKCE.

POZOR!! Vzhledem k tomu, že nelze dopředu říct, jaká budou pravidla pořádání zotavovacích akcí v březnu, počítejte prosím s tím, že bude potřeba mít potvrzení o negativním antigenním testování (ne starším 1 den před nástupem) nebo negativním PCR testu (ne straším 3 dny před nástupem). Pokud by dítě bylo očkované, tak budeme test vyžadovat i tak, jde nám o to, abychom předešli jakémukoli šíření nákazy. Pro nejaktuálnější informace sledujte naši Facebookovou stránku (/letnistanovytaborProsatin) a Instagram
(@ltprosatin). Děkujeme.

Přihlášku odevzdávejte do 18. 3. 2022

Odevzdání přihlášky elektronicky: – naskenovanou přihlášku poslat emailem na prosatin@gmail.com a platbu provést osobně v den odjezdu.

Přihláška