Vyhledávání

Sponzoři

Podporují nás

Připomínky a komentáře


Níže nám můžete napsat Vaše připomínky, rady nebo nápady.

Díky moc předem 

Komentáře rss


, přátelství odpovědět

ahoj chtěla bych se zeptat když jsu ze základky pryč tak bych mohla jet na tábor jako být s někým ještě ve stanu nebo ne?

odepište mi co nejdříve díky protože já bych ještě ráda jela 2 2

deniska svobodova

, - odpovědět

uz se moooooc tesim na tabor tak pp za par dni janča
:) :D

5 5 5 1 1 1 1 8 8 8 8 8 8 8 8 1

, mghjkl odpovědět

2 3 4 5 6 8 7 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 9 10 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 *8* *8*

, Mimoprázdninové akce odpovědět

Chtěla jsem se zeptat, kde se dopředu dozvím o akcích, které pořádáte mimo prázdniny, např.dvoudenní výlety apod.
Filip by s váma rád jezdil a pro nás není žádný problém jej do Bíteše dopravit.
Děkuji předem za odpověď.
Olina Halamková. 1

odpověděl(a)

Určitě se o těchto akcích dozvíte na stránkách Prosatína a pokud jste do přihlášky napsala email, tak vám zašleme malé info před akcí1

, Super tábor odpovědět

Děkuji všem organizátorům za super tábor.Náš Filip byl na táboře poprvé, jel s kamarádem, jinak tam nikoho neznal a přijel totálně nadšený.Už si zamlouval, že příští prázdniny chce jet zase.To mluví za vše.
Ještě jednou děkuji a hlavně vedoucí Kačce, za trpělivost s malým sedmiletým klukem.
O.Halamková, maminka. 1

odpověděl(a)

Mockrát děkuji, to mě těší, že byl Fíďa nadšený. Oba kluci byli správná dvojka, a my se na ně budeme opět těšit. Ještě u sebe máme táborová trička, tak vám je co nejdříve pošleme přes babičku. 1

odpověděl(a)

Já mám ještě Fíďův nožík, tak to pošleme s tričkem 1

, Velký Dík odpovědět

Dík za super tábor 2010. Myslím, že většině dětí se domů vůbec nechtělo,
některé - jako to moje - návrat domů obrečely. Ještě jednou Dík všem vedoucím, instruktorům, zdravotníkům i zásobovačům.

Nadšená maminka

odpověděl(a)

:) Moc děkujeme za takové ohlasy, jsou pro nás zase hnací sílou pořádat další akce pro děti. Jsme rádi, že se letos tábor vydařil a dětem se s náma líbilo:)

, novy zpevnik odpovědět

nejde mi ztahnout zpevnik 7

odpověděl(a)

Ahoj Hoblíku, jednoduše si to nech otevřít (otevře se ti to ve formátu PDF) a potom v levém horním rohu PDF prohlížeče klikneš na obrázek disketky a uložíš si to k sobě do PC. Pokud by ti to nešlo, napiš a pošleme ti ho rovnou na mail. ahoj M.

, - odpovědět

Ahojky, tak jak ste dorazili v neděli dom, doufám, že v poho. Zkoušela sem najít nějakej kontakt na někoho z vás, ale nic sem nenašla. 7 Jinak vaše stránky sou super 9 . Jestli máte zájem můžem si nějak vyměnit kontakty a dál spolupracovat pokud máte zájem. Zdraví Bohunka z Hamrů.
Můj mail bohunka.Z@seznam.cz.

odpověděl(a)

Ahoj Bohunko, díky za zprávu. Rozhodně bych spolupráci navázal takhle o sobě vědět není vůbec špatné! Email na mě: vlk.vb@seznam.cz Ze školení si budeš více pamatovat bratra(housličkář) a proto dávám i mail i na něj jiri.bites@seznam.cz Měj se krásně!

, - odpovědět

Ahojky, chtela jsem se zeptat.. :) jestli bych jeste mohla naposledy jet s vami na prosatin jako decko .. ? :) prece jenom moc nejsem v kontaktu s lidma z Bitese, naposledy jsem tam byla o vanocich.. :) Abych mela aspon nejaky duvod jet do Bitese, protoze jen tak za babickou bych tam fakt nejela 3 ... Prosim dejte mi nejak vedet, budu moc rada :) .. Uz si nedokazu leto predstavit bez tabora a tech lidicek, ktery vidim jen na tabore nebo maximalne 1,2x za rok mimo tabor :) ..
Tak predem dekuju za odpoved, Verca Urbankova 1

, gašáááák odpovědět

ahoj ahoj.....tak sem trochu přemýšlel ale newím pamatuju si prwní oddíl:-D 1. Maxi Pinďolíno, 2. Banda zlitejch ajznboňáků - newím přesně jak to bylo :-D, 3...,4...5. Tajní Železniční Vyhejbkáři - TŽVáci......zbytek newííím:-D tak se mějte ahoj ahoj

, - odpovědět

Hele neví někdo jak se bude menovat letošní prosec?

icon , Názvy oddílů odpovědět

Lovím lovím v paměti...ale za Boha si nemohu vzpomenout ani na jeden název oddílu. A to mi vypadá i název našeho oddílu minulý rok...musíme dáti hlavy dohromady 1

, Prosba odpovědět

Tož děcka ahojte 1 poněvadž se snažíme naplnit web co nejvíce daty a někdy už paměť selhává, měl bych na vás všecky prosbu.. jestli si vzpomenete na názvy oddílů v jednolivých rocích, tak nám je sem prosím prosím napište, ať to můžeme na stránky do sekcí 'Osazenstvo tábora' doplnit. Díky mooooc předem

, - odpovědět

hej lidicky ten web je faktn boží 5 5 5

odpověděl(a)

ja vim

icon , Tož dobré to tu je odpovědět

Tož dobré to tu je, jenom snad více fotek a obsahu by to chcelo, ne? 1


Diskuze

Oblíbené

Rádio Samson | Play.cz - rádia online

Rádio Samson | Play.cz - rádia online