Vyhledávání

Sponzoři

Podporují nás

< návrat zpět

Program tábora

 

 

63 námořníku pomohlo získat Pramen života

 

Je ráno a opět se probouzíme na táborové louce. Po 17 letech však nejsme obklopeni tasovskými lesy, ze kterých se pro náš tábor stalo nehostinné prostředí, ale vítáme den v kopcovité krajině v okolí vesnice Radňoves.
Večer na Prostaín připluli 4 kapitáni, putující za objevením pramene života, ovšem bez posádky. Naštěstí si mohli vybrat z 63 schopných táborníků. Každý kapitán si naverboval vlastní posádku a mohl začít souboj o objevení zmíněného pramene. Během naší 14-ti denní plavby jsme na navštívených ostrovech potkali indiány, vesničany,které sužovalo zlo vystupující z pekelné brány, pomohli jsme navrátit moc bohům ovládající základní živly a ve finále se nám podařilo pramen života najít. Poté jsme byli odměněni velkolepou hostinou a velkým sladkým pokladem.
S táborem jsme se rozloučili závěrečným táborákem a poslední červencovou neděli jsme se vrátili domů k maminkám.

 

[Úryvek z lodního deníku jedné z posádek]

„V pátek 18.7.2014 jsme připluli na „ostrov živlů". Hráli jsme s nimi živelné hry, abychom získali jejich artefakty. Ty sloužili ke štěstí a pomoci na našich cestách. Byli tam čtyři živly. Voda, vítr, oheň a země. U první hry jsme museli vzít do svých rukou vodu a zanést ji do posvátných misek...zvítězil 1.oddíl. V další hře jsme museli použít své oblečení a vytvořit dlouhého hada...vyhráli jsme mi. A na poslední hry zvítězil 4.oddíl. Měli jsme za úkol foukat do jarové vody. Potom se vytvořila pěna. Na ostrově živlů. Také zlobili „raraši", kteří bohyni Aqua sebrali její artefakt. A tak jsme se vydali do lesa. Měli jsme na zádech čísla, „raraši" si je nesměli napsat a my jsme sbírali jejich životy. Nakonec jsme se umístili na čtvrtém místě.

 

Kolektiv vedoucích, instruktorů, kuchařů, zásobovačů, zdravotnice
LT Prosatín

 

Diskuze

Oblíbené

Rádio Samson | Play.cz - rádia online

Rádio Samson | Play.cz - rádia online