Vyhledávání

Sponzoři

Podporují nás

O nás

img

Skupina Prosatín, oficiálním názvem Pionýrská skupina Velká Bíteš, organizuje každoročně letní dětské tábory a během roku i krátkodobé výjezdovky za různým dobrodružstvím. V současné době naši skupinu tvoří parta mladých lidí, kteří mají k Prosatínu velice blízko. Každý z nás jezdil na tábor jako dítě, a díky přátelskému prostředí plného legrace držíme tuto tradici i nadále.
 img Od roku 2005 jsme členy Pionýra, který zaštiťuje činnosti dobrovolníků po celé České republice. Jelikož chceme provádět kvalifikovanou práci, účastníme se různých školících akcí pořádaných právě Pionýrem. Jezdíme na víkendová školení zakončená závěrečnou zkouškou, kterou získáváme způsobilost k vykonávání činnost.
 img V dnešní době máme 20 členů, kteří se o chod tábora starají. Z toho je 6 vedoucích, 8 instruktorů a 6 lidí pracujících v kuchyni, zásobují a dohlíží na zdraví dětí během tábora. Jejich seznam si můžete najít v podsložce Osazenstvo.
Scházíme se jednou týdne ve Velké Bíteši, kde projednáváme a plánujeme různé akce a samozřejmě chystáme program na tábor.

 

 

 

Diskuze

Oblíbené

Rádio Samson | Play.cz - rádia online

Rádio Samson | Play.cz - rádia online